• 515-070-978
  • biuro@zloty-interes.pl

O nas

Witajcie, jesteśmy zgraną grupą znajomych doradców finansowych, którzy od kilkunastu lat zdobywali doświadczenie w szerokiej grupie instytucji finansowych, towarzystw ubezpieczeniowych czy kancelarii prawnych takich jak PKO BP, Alior Bank, EuroBank, Deutche Bank, Open Finance, Expander. Aviva, Generali,. Kancelaria Wrenczycki, LEX, ZUS i wiele innych.

Dzięki zdobytej wiedzy, doświadczeniom oraz kontaktom wspólnie stworzyliśmy projekt o nie przypadkowej nazwie „ZŁOTY INTERES”. Wieloletnia praktyka zawodowa w szerokim zakresie finansów i ekonomi pozwala nam zapewniać obiektywne, wnikliwe konsultacje, aby pomóc klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom.

Specjalizując się w obsłudze jednoosobowych działalności, spółek z o.o. oraz doborze kredytów hipotecznych, budujemy osobiste relacje, które są długofalowe oraz oparte na współpracy, uczciwości i zaufaniu. W naszym zespole oprócz doradców finansowych , rzeczoznawców majątkowych, doradców ubezpieczeniowych są również księgowi i radcy prawni. Współpracy z naszą firmą zapewnia kompleksową obsługę biznesową Twojej firmy.

Prowadzimy interesy wielu rozpoznawalnych firm na rynku Polskim jak i zagranicą. Na tle konkurencji wyróżnia nas szeroki zakres usług finansowych takich jak: dobór kredytów, pożyczek osobistych oraz firmowych, leasingów, gwarancji bankowych oraz cała gama ubezpieczeń. Współpracujemy z większością dostępnych towarzystw ubezpieczeniowych oraz banków na rynku, co umożliwia nam najkorzystniejszy dobór warunków z pośród ogromnej liczbie ofert. Wyceniamy nieruchomości i ruchomość, prowadzimy księgowości , analizujemy rynek pod kontem rentowności inwestycji oraz wiele innych.

W ramach obsługi klientów firmowych oraz indywidualnych zajmuję się pomocą w zakresie podstaw prawa gospodarczego, zagadnień księgowych i podatkowych oraz połączenia powyższych z rynkiem finansowym.

Pomagamy przebrnąć przez skomplikowany proces doboru odpowiedniej formy organizacyjnej przedsiębiorstwa, opodatkowania oraz odpowiednich usług finansowych. Wspólnie z klientem opracowujemy plan działania, w którym uwzględniamy minimalne koszty. Dzięki wieloletniej znajomości branży, rozległym kontaktom i doświadczeniu potrafimy pomóc w najtrudniejszych transakcjach i sytuacjach. Proponujemy spotkania w naszym biurze jak i w każdym dowolnym miejscu gdzie tylko można spokojnie porozmawiać.

Scroll Up