• 515-070-978
  • biuro@zloty-interes.pl

Dla firm

dla firm

KREDYTY NA DZIAŁALNOŚĆ BIEŻĄCĄ

Pożyczka dla firm na dowolny cel nawet w 48 godzin. Duże kwoty pozwolą Ci nabrać wiatru w żagle i sfinansować wybrane inwestycje oraz działalność bieżącą. Pomożemy Ci dobrać kredyt do Twoich możliwości, dostosowując jej wysokość i czas spłaty. Pośredniczymy także w załatwieniu wszystkich formalności.

KREDYT NA DZIAŁALNOŚĆ INWESTYCYJNĄ

Środki na sfinansowanie nowych inwestycji często oznaczają dla przedsiębiorstw środek, dzięki któremu uda im się odnieść prawdziwy sukces. Nie zamykaj sobie drogi do punktu, w którym firma zacznie działać stabilnie i przynosić naprawdę duże zyski. Nasz ekspert pomoże dobrać Ci idealny kredyt inwestycyjny.

KONSOLIDACJA I REFINANSOWANIE ZOBOWIĄZAŃ

Twoja firma ma szanse na rozwój i perspektywę dużych przychodów, a z drugiej strony ciążące płatności wobec instytucji państwowych, kontrahentów hamują wszelkie inwestycje? Idealnym rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa jest w tej sytuacji refinansowanie zobowiązań.

LEASING

Leasing to opłacalny sposób na sfinansowanie nowego sprzętu lub pojazdów dla firm, także tych nowo powstałych. Expander pomaga w wyborze ofert leasingu od wiodących polskich instytucji finansowych.

FACTORING

Factoring to jedna z usług finansowych, z których polskie firmy korzystają najczęściej. Sprawdź, czy również dla Twojego przedsiębiorstwa nie okaże się korzystna. Umów się na spotkanie z naszym ekspertem – przedstawi Ci konkretne propozycje wraz z wyliczeniami, co dane rozwiązanie oznacza dla Ciebie.

DOTACJE UNIJNE

Dotacje unijne to świetny zastrzyk środków na rozwój firmy. Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy unikalny program, który realizujemy razem z wiodącymi bankami w Polsce. Uzyskaj dotację, a my zajmiemy się formalnościami: koordynacją, przygotowaniem dokumentacji oraz rozliczeniem.

OFERTA DLA ROLNIKÓW

Jeśli prowadzisz gospodarstwo rolne, to doskonale zdajesz sobie sprawę, jak sezonowe są Twoje dochody. W Expander proponujemy rolnikom unikalny kredyt na prowadzenie działalności, aż z półroczną karencją spłaty.

GWARANCJE BANKOWE

Jest to samodzielne zobowiązanie banku do zapłaty beneficjentowi gwarancji (podmiotowi uprawnionemu) kwoty wskazanej w gwarancji (sumy gwarancyjnej) w przypadku, gdy zleceniodawca gwarancji, na którego zlecenie gwarancja została wystawiona, nie wywiąże się ze swojego zobowiązania.

KAPITAŁ ZEWNĘTRZNY

Finansowanie prywatnych inwestorów oraz banków zagranicznych:

POMOC W ZAKŁADANIU SPÓŁEK

Scroll Up